Kongres FEM będziemy wspominać jeszcze długo! Za nami ważny krok w stronę budowania najbardziej rozpoznawalnej marki klubów fitness w Polsce. Nasz model franczyzowy został doceniony nagrodą Diamenty 2019 Branży Fitness, w kategorii Lider Jakości!

 

Statuetka za jakość!

Wypracowany przez nas model biznesowy i sposób działania po raz kolejny został dostrzeżony i doceniony. Zdobyliśmy pierwsze miejsce, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Najwyższa jakość usług i rozwiązań to zawsze priorytet naszych działań, dlatego możemy pochwalić się tak dużą skutecznością, a nasi franczyzobiorcy mogą być pewni wyznaczanych przez nas standardów prowadzenia biznesu.

Bogaty pakiet wiedzy

Kongres FEM zaliczamy do szczególnie udanych, nie tylko ze względu na zdobytą nagrodę, ale także cały pakiet wiedzy, doświadczeń i nowych relacji biznesowych. Wykłady prowadzone przez liderów branży fitness pokazały wielu uczestnikom kongresu, w którą stronę powinni skalować swoje biznesy oraz w jaki sposób optymalizować zyski i redukować starty. Każdy zainteresowany mógł wynieść z FEM pełną głowę pomysłów na unowocześnienie swoich działań, w różnorodnych aspektach związanych z prowadzeniem siłowni czy klubu fitness. A wszystko dzięki różnorodności, jaką oferował Kongres. Wyselekcjonowani wystawcy, producenci, dystrybutorzy – stworzyli solidną bazę potencjalnych partnerów biznesowych. Strefa edukacyjna, bogata w wykłady i warsztaty, zwróciła uwagę m.in. na sprzedaż, zarządzanie, HR, podejście do Klienta.

 

Panele dyskusyjne

Był także czas na konfrontację poglądów – debaty cieszyły się sporym zainteresowaniem i towarzyszyły im żywe dyskusje. Nasz CEO Łukasz Dojka wziął udział w debacie dotyczącej m.in. innowacyjnej technologii i nowoczesnych rozwiązań w branży fitness. Bloki warsztatowe wniosły sporo praktycznej wiedzy i były okazją do wymiany zdań i poglądów w ważnych tematach branżowych.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia i dzielić się z innymi naszą wiedzą i doświadczeniem! Statuetka zajmie honorowe miejsce, a my zabieramy się do wdrażania nowych pomysłów i nieustannego podnoszenia jakości naszego modelu biznesowego!