Dni-otwarte-Xteme-Fitness-Gyms
Kreatywny marketing to podstawa funkcjonowania firmy 🙂
Dlatego w Xtreme Fitness Gyms tak dużo się dzieje! A tak na prawdę o co chodzi?

Przedostatni weekend marca zapowiada się niezwykle aktywnie i kolorowo, a wszystko za sprawą DNI OTWARTYCH w Xtreme Fitness Gyms! Wydarzenie odbije się szerokim echem wśród klubowiczów jak i wszystkich odwiedzających nas Gości.
Dwudniowa impreza odbędzie się w klimacie lat 80’ i 90’ – Xtreme Fitness Gyms zabiera w podróż w czasie. Razem z Xtreme cofamy się do czasów serialu „Bevery Hills 90210” i słynnych Spice Girls! Na gości czekać także będą wyjątkowe atrakcje i niespodzianki! Szalone lata 80’ i 90’ – kto je pamięta? Kolorowe stroje, pierwsze siłownie i treningi nagrywane na kasetach VHS – to były czasy!

W gościnne progi będzie można zajrzeć do wszystkich siłowni Xtreme Fitness Gyms. Goście, nie tylko Klubowicze, będą mogli wejść zupełnie za darmo i skorzystać z bogatego pakietu atrakcji, przy okazji poznając wnętrza siłowni i panującą w nich atmosferę.

Na odwiedzających czekać będą prawdziwe perełki – porady żywieniowe i trenerskie, konsultacje z fizjoterapeutami, fit przekąski, degustacje, ciekawe zajęcia sportowe, masaże, porady kosmetyczne i makijażowe oraz znacznie, znacznie więcej… Chętni na sportowe wyzwania będą także mogli wziąć udział w rywalizacjach na „śmierć i życie” oraz w potyczkach z „przymrużeniem oka”. Jedno jest pewne – dobrego humoru i pozytywnej energii będzie pod dostatkiem. Tak samo jak atrakcyjnych nagród rzeczowych!

Sportowym akcentem będą zajęcia fitness w oprawie muzycznej rodem z lat 80’ i 90’, energetyczna muzyka da przysłowiowego powera wszystkim, którzy wczują się w klimat tamtych lat. Kto chętny poćwiczyć pośladki w rytm piosenki „Mambo no.5” lub „zrobić bicka”, gdy w tle pobrzmiewać będzie „Dancing Queen”? Koniecznie zaskoczcie organizatorów – mile widziane kostiumy i stylizacje inspirowane kultowymi latami 80’ i 90’! Wyszperajcie stroje, szykujcie kolorowe legginsy, frotowe skarpetki i czego dusza zapragnie – największa impreza sezonu rządzi się swoimi prawami!

Całość wydarzenia będzie utrzymana w kolorowym i szalonym klimacie lat 80’ i 90’. Wpiszcie w swoim kalendarzu datę 23 i 24 marca! Wasze ciało Wam za to podziękuje, a przy okazji spędzicie szalony weekend w doborowym towarzystwie! Nie może Was tam zabraknąć!