prezentacja franczyzy xtreme fitness gyms

Prezentacja franczyzowa organizowana przez Xtreme Fitness Gyms Franchise to spotkanie dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o modelu franczyzowym XF oraz poznać funkcjonowanie i specyfikę branży fitness.

Jest to spotkanie, na którym równie dobrze odnajdą się zarówno osoby z branży, jak i zupełnie niezwiązane zawodowo lub prywatnie ze sportem i branżą fitness. Plan spotkania został przygotowany w taki sposób, aby krok po kroku wprowadzić uczestników w specyfikę działania klubów oraz zapoznać ich z prognozami biznesowymi na najbliższe lata. Szczegółowe omówienie modelu franczyzowego daje jasne odpowiedzi – na czym polega jego skuteczność, dlaczego warto zainwestować, w jaki sposób franczyzobiorcy mogą stać się właścicielami wielu klubów, jakie możliwości zapewnia model franczyzowy XF.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 12 kwietnia, w siedzibie klubu Xtreme Fitness Gyms Tarnów Błonie. Wiedzę zdobytą podczas spotkania można będzie bezpośrednio skonfrontować ze standardami panującymi w klubie – podczas bezpośredniej wizyty na jego terenie. Standardy, sprzęt, wystrój, atmosfera – to tylko niektóre z aspektów, które można będzie sprawdzić biorąc udział  w prezentacji.

Udział w prezentacji należy poprzedzić zapisem i rezerwacją miejsca – zapisy trwają, a prezentacja jest zupełnie darmowa!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: +48 886 330 320

https://www.xtremefitness-franchise.pl/