Deloitte Polska pod lupę wzięła branżę fitness i wyniki jej analizy są dla nas szczególnie ważne – branża ma się wyjątkowo dobrze, a rokowania napawają optymizmem!

 

Optymizmem i dumą napawa nas także miejsce na podium! Sieć Xtreme Fitness Gyms znalazła się na 3 miejscu po względem ilości lokalizacji wiodących operatorów fitness w Polsce w 2018 roku! W zeszłym roku nasza marka nie znalazła się na żadnej pozycji na liście, wystarczył rok na zdobycie podium! Co będzie w kolejnych latach? Znajdziemy się na pierwszym miejscu!

Raport Deloitte to kolejne potwierdzenie faktu, że jesteśmy na dobrej drodze do bycia najbardziej rozpoznawalną marką klubów fitness w Polsce, a nasza ekspansja odbywa się w wyjątkowo szybkim tempie. Do końca 2019 roku na naszej mapie Xtreme pojawi się 35 otwartych lokalizacji! Cieszymy się, że prężnie rozwijamy się wraz z branżą, która ma jeszcze sporo do zaoferowania zarówno przedsiębiorcom, jak i odbiorcom,

 

Blisko 3 miliony Polaków korzysta z klubów fitness, a ma być ich znacznie więcej! Kto odważy się wykorzystać ten trend pod względem biznesowym? Zapraszamy do wzięcia udziału w darmowych prezentacjach franczyzowych, podczas których odkrywamy tajemnice branży oraz naszego modelu biznesowego. Najbliższa odbędzie się już 12 kwietnia! Zostało ostatnie wolne miejsce! Konieczna rezerwacja.

 

Zapraszamy do skrupulatnej lektury!

https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/press-releases/articles/blisko-3-miliony-polakow-korzysta-z-klubow-fitness.html

  

Szacuje się, że w ciągu najbliższych 5 do 7 lat ilość członków klubów fitness w Polsce podwoi się, a branża fitness odnotuje znaczący rozwój. Kluczowi gracze na rynku będą kontynuować ekspansję, a produkt stanie się coraz bardziej dostępny.