xtreme fitness zdrową marką roku
Zdrowa Marka Roku 2019 – z dumą informujemy, że taki tytuł trafił w nasze ręce! Po raz kolejny jakość naszych działań została dostrzeżona i doceniona, tym razem przez Polski Instytut Rozwoju Marki.

Zdrowa Marka Roku – Zaufanie i Bezpieczeństwo to ogólnopolski projekt, w którym nagradzane i promowane są najlepsze marki na rynku oferujące najwyższej jakości produkty i rozwiązania stworzone z myślą o zdrowym stylu życia.”

To właśnie o nas! Cieszymy się, że dokładane przez nas starania przynoszą wymierne korzyści naszym Klubowiczom, którzy wspólnie z nami dbają o to, co w życiu najważniejsze – zdrowie i dobre samopoczucie. W naszych działaniach zawsze stawiamy na najwyższą jakość usług – sprzęt, obsługa, wnętrza, oferta – każdy element naszej działalności ma dla nas ogromne znaczenie, a jego jakość jest na najwyższym poziomie.

Jakość oferowanych produktów i usług wynika także z nowoczesnych rozwiązań, które regularnie wprowadzamy. Idziemy z duchem czasu, nieustannie się rozwijamy i podnosimy standardy naszych działań.

W naszych klubach fitness nawet najbardziej wymagający Klienci znajdą wszystko to, czego potrzebują do osiągnięcia swojego celu fitness, poprawienia kondycji, utrzymania prawidłowej masy ciała, wyrzeźbienia sylwetki i spędzenia czasu w wyjątkowej, sportowej atmosferze. Propagowanie zdrowego stylu życia to nasza misja, którą z wielkim zaangażowaniem wcielamy w życie – każdego dnia!

Certyfikat Zdrowa Marka Roku 2019 potwierdza naszą pozycję lidera na rynku oraz jest uhonorowaniem wysiłków wkładanych w systematyczne podnoszenie jakości produktów i rozwiązań!