Franczyza – biznes z widokiem na sukces!

Prowadzenie klubu fitness spędza Ci sen z powiek? Klub, zamiast generować zyski, wciąga Cię w lawinę zadłużenia? Twój biznes nie rozwija się, a stoi w miejscu? Chcesz w końcu pomnożyć zyski? Marzysz o tym, aby Twój klub prosperował na jeszcze wyższym poziomie?

Jeżeli na któreś z pytań odpowiesz TAK – mamy dla Ciebie idealne, a przede wszystkim sprawdzone rozwiązanie! Przyłączenie się do modelu franczyzowego Xtreme Fitness Gyms!

Dlaczego my?

Kilkadziesiąt otwartych i świetnie prosperujących klubów, realne plany na kilkaset nowych lokalizacji w najbliższych kilku latach, najbardziej rozpoznawalna marka i potwierdzona pozycja lidera w branży – to i znacznie więcej sprawia, że nasz model franczyzowy to Twoje idealne rozwiązanie!

Jak zmieni się Twój biznes pod skrzydłami Xtreme Fitness Gyms?

Zyskasz dostęp do sprawdzonej struktury biznesowej oraz unikalnego systemu zarządzania, otrzymasz realną i systematyczną pomoc w prowadzeniu klubu według zasad, które sprawdzają się w kilkudziesięciu naszych lokalizacjach. Staniesz się partnerem biznesowym osób, przed którymi branża fitness nie ma tajemnic, a Twój klub będzie prosperował według optymalnych standardów i oczekiwań klientów. Szybko przekonasz się, że korzystając                      z naszych rozwiązań, prowadzenie klubu fitness przyniesie satysfakcję i realne dochody!

Marketing to nasza tajna broń, którą potrafimy używać! Niecodzienne działania reklamowe, oryginalne akcje marketingowe, kampanie sponsorowane, działania mające na celu integrację klubowiczów – to wszytko ma realny wpływ na wysoką pozycję i rozpoznawalność marki. Social Media posiadają ogromny potencjał – wiemy, jak go wykorzystać w budowaniu pozycji Twojego klubu!

Na co dzień prowadzimy setki akcji marketingowych, systematycznie monitorujemy ich efekty oraz optymalizujemy plan działania – to wszystko możemy robić także dla Twojego klubu! Gwarantujemy – efekty pozytywnie Cię zaskoczą!

Proces przyłączenia się do modelu franczyzowego Xtreme Fitness Gyms przebiega w kilku etapach, które mają za zadanie przygotowanie franczyzobiorcy oraz klubu do podjęcia działalności pod marką Xtreme Fitness Gyms. Są to: wstępna weryfikacja klubu oraz kompetencji potencjalnego franczyzobiorcy, szczegółowy audyt jego klubu oraz biznesu, przygotowanie planu i prognoza wyników klubu w strukturze Xtreme Fitness, zapoznanie                z zasadami prowadzenia klubu według podręcznika operacyjnego oraz przedstawienie propozycji zmian. Kolejno następuje finalna decyzja obu stron. To tylko wybrane elementy, jednak każdy krok przeprowadzimy wspólnie.

Szkolenia, audyty, opiekun franczyzowy, regularne spotkania, nowoczesne systemy… to wszytko sprawia, że realizacja planu biznesowego przebiega zgodnie z założeniami. Nie ma dróg na skróty, ale są sprawdzone rozwiązania! Możemy się z Tobą nimi podzielić…

Dowiedz się więcej info@xtremefitness-franchise.pl, Tel: 886 330 320