Rewolucja w ciele – rewolucja w życiu!

Kampania #spójrzDOBRZE to obecnie jeden z flagowych projektów marketingowych, które prowadzimy w Xtreme Fitness Gyms. To akcja zakrojona na ogromną skalę, której celem jest zmiana spojrzenia na rzeczywistość przez osoby, które odważyły się dokonać rewolucji w swoim ciele i sposobie życia. Patrząc na naszych bohaterów, metamorfoza to często słowo zbyt małe, ponieważ oni początkowo zdecydowali się wywrócić swoje życie do góry nogami, aby później powstać ze zdwojoną siłą i śmiało patrzeć w przyszłość. Odważni, wytrwali, sumienni, dążący do celu – Paulina, Jakub, Natalia, Marcin – właśnie tacy jesteście, a my jesteśmy z Was dumni!

Paulina to mama na pełen etat. Przestała biernie czekać na lepsze jutro, które może nigdy nie nadejść. W zamian za to wzięła sprawy w swoje ręce – zobaczcie jakie spektakularne efekty osiągnęła i jak zmieniło się jej spojrzenie na życie!

Jakub to człowiek, który swoją pewność siebie zbudował na siłowni, a zawirowania w życiu osobistym przełożył na sportowy sukces. Aktywny i zmobilizowany buduje nową ścieżkę życia, w której aktywność fizyczna ma ogromne znaczenie.

Kampania nabiera rozpędu, poznaliśmy już dwie poruszające historie, w zanadrzu mamy kolejne… a to tylko wierzchołek naszej akcji, którą budujemy wspólnie z ludźmi. Codziennie ponad 100 osób dzieli się z nami swoją aktywnością i ukazuje zmagania o lepszą sylwetkę, samopoczucie i większą pewność siebie. Z dnia na dzień jest nas coraz więcej!

W mediach społecznościowych wrze!

Profil na Instagramie #spójrzDOBRZE ma swoich wiernych fanów, którzy swoją postawą motywują innych i pokazują, że chcieć, znaczy móc. Nasz blog pęka w szwach od historii osób, które przeszły metamorfozę i opowiadają innym, jak wyglądała ich droga do wymarzonej sylwetki.

Dominik: „Niecałe 6 miesięcy treningów za mną, a przede mną inne spojrzenie na rzeczywistość oraz nowe możliwości”.

Asia: „W ciąży przytyłam 21 kg. Wiedziałam, że muszę zacząć działać, postawić na zdrowe odżywianie oraz na wysiłek fizyczny”.

To ludzie i ich autentyczne historie tworzą naszą kampanię i w tym tkwi jej największa wartość! Każda historia jest inna, każda wyjątkowa, każda wnosi sporo uśmiechu, gratulacji, życzeń i pozytywnej energii.

Rewolucja w ciele – rewolucja w życiu!

#SpójrzDOBRZE ma wiele odsłon, ale najważniejsi są ludzie i ich emocje. Pomagamy zmienić życie naszym bohaterom i towarzyszymy im w walce nie tylko o siłę fizyczną, ale przede wszystkim o siłę charakteru. Jest nas już bardzo dużo, a ciągle czekamy na nowe osoby, które chcą przejść na aktywną „stronę mocy”.

Kampania z imponującą nagrodą w tle!

Zapraszamy do obserwowania naszych działań i dołączenia do kampanii – każda aktywność ma znaczenie! Równolegle z kampanią trwa konkurs #spójrzDOBRZE, w którym do wygrania jest roczny karnet do wszystkich klubów Xtreme Fitness Gyms! Naszą misją jest pomoc w osiągnięciu celu fitness, dlatego nie przestaniemy Was motywować i kusić… także nagrodami!

Wiemy, że warto podjąć wyzwanie i zmienić swoje życie – z Xtreme Fitness Gyms cel jest na wyciągnięcie ręki!