Wychodzimy poza szereg – dołączamy do POF!

Xtreme Fitness Gyms zasiliło szeregi Polskiej Organizacji Franczyzodawców! Zajęliśmy miejsce obok takich marek jak McDonald’s, Dr Irena Eris, YES, Al.Capone, Intermarche, Pandora i inni. To już kolejna dobra wiadomość na naszym koncie!

Zasilając struktury POF potwierdzamy najwyższą jakość swojego systemu franczyzowego oraz przestrzeganie Europejskiego Kodeksu Etyki Udzielania Franczyzy. Jesteśmy dumni z opinii założycieli Organizacji, którzy wyrazili słowa uznania i doceniania stworzonego przez nas modelu.

Nasi potencjalni franczyzobiorcy zyskali więc kolejne potwierdzenie wartości naszego modelu franczyzowego, tym razem od niezależnej Organizacji. Cieszymy się, że zaufanie do nas będzie rosło jeszcze bardziej. Jesteśmy dostrzegani i wyróżniani!

Stawiamy na nieustanny rozwój!

Zasilenie szeregów POF to nie tylko profity dla naszych franczyzobiorców, ale także nas samych. Pozwoli nam to wprowadzić nasz biznes na jeszcze wyższy poziom.

Jesteśmy zapraszani do brania udziału w unikalnych warsztatach, mamy dostęp do bazy profesjonalnej wiedzy i raportów, zyskujemy kolejne okazje do spotkań ze specjalistami, dostęp do paneli dyskusyjnych, wymiany spostrzeżeń i wspólnego planowania. Bezpośredni kontakt z innymi zrzeszonymi franczyzodawcami pozwoli nam na wymianę doświadczeń. W związku z powyższym nasi franczyzobiorcy otrzymają jeszcze wyższą jakość na każdym poziomie współpracy, ponieważ zebraną wiedzę będziemy przekazywać właśnie naszym partnerom biznesowym! To nasza (już kolejna!) tajna broń w dalszym optymalizowaniu autorskiego systemu.

Szerzymy ideę franczyzy!

Wspólnie z POF będziemy promować franczyzę w Polsce i na świecie. Nasz model biznesowy został doceniony, dlatego nasza obecność w Organizacji jest dla nas szczególnie cenna. Wspólnie z innymi franczyzodawcami będziemy kształtować rynek i reagować na trendy. Będziemy wyznaczać standardy i optymalizować działania, jak również edukować i dzielić się naszymi doświadczeniami.

Kolejny duży krok za nami, a przed nami? Nowe wzywania i możliwości!