Gotowi na turbo wyzwanie?!

Na pierwszej linii ognia… POŚLADKI!
Wszystko za sprawą innowacyjnych zajęć TURBO PUPA, z których możecie skorzystać tylko w Xtreme Fitness Gyms!

Na czym polega ich fenomen?

To przede wszystkim praca nad mięśniami odpowiedzialnymi za uniesienie i ujędrnienie pośladków. Ich stymulowanie za pomocą odpowiednio dobranych ćwiczeń z własnym ciężarem ciała oraz zestawienie ich z ćwiczeniami na maszynach – przynosi spektakularne rezultaty.

Jakich efektów możemy się spodziewać? Przede wszystkim kształtnych, jędrnych i krągłych pośladków! Odpowiednio wymodelowane i uniesione z pewnością będą idealnie komponować się z letnimi stylizacjami.

Kampania Turbo Pupa

Przez trzy miesiące będziemy zapraszać Was do brania udziału w zajęciach oraz ćwiczeń tej partii ciała. Rzucamy Wam także… #turbopupachallenge!

Na czym polega wyzwanie?

Zrób zdjęcie lub nagraj filmik, jak ćwiczysz swoje pośladki, opublikuj w swoich social mediach i nominuj kolejną osobę do wyzwania! W treści postu koniecznie dodaj #turbopupachallenge. Jeżeli w ciągu 48 godzin osoba, którą nominujesz, nie wykona zadania, nominują kolejną.

W swoim wyzwaniu nie musisz ograniczać się wyłącznie do przestrzeni klubu fitness – ćwiczysz podnoszenie ciężarów z dwulatkiem, a przy okazji kształtujesz pośladki? Wbiegasz po schodach, zamiast korzystać z windy? Pośladki same się nie zrobią, pokaż jak ćwiczysz je także w trakcie codziennych czynności.

Kto odważy się podjąć wyzwanie? Efekty i świetna zabawa gwarantowana!

To jak – ćwiczymy wspólnie pośladki?

Pośladki w ogniu ćwiczeń! Unikatowe zajęcia zrewolucjonizowały trening nad tą partią ciała! Jędrne, krągłe, uniesione – efekty są imponujące! A jakie będą efekty Waszych treningów?:D

Działajcie i pamiętajcie o # 😉
#turbopupa
#turbopupachallenge