Nie próżnujemy, działamy! Kto nie marzy o wyraźnie zarysowanych mięśniach, atletycznej sylwetce i sile fizycznej? My zdecydowanie tak, dlatego z przyjemnością świętowaliśmy dzień kultu masy mięśniowej i pomagaliśmy Wam (w niedzielę jeszcze mocniej niż zazwyczaj) w wyrzeźbieniu idealnych mięśni!

 

A jakie to są idealne mięśnie? Z pewnością takie, które cieszą oko właścicielki lub właściciela, a jeżeli przy okazji wywołują jeszcze nutę zazdrości u sąsiada – także dobrze!;) Praca nad sylwetką nie należy do łatwych, dlatego stajemy na głowie (czasem nawet dosłownie), aby umilić Wam czas spędzony na siłowni.

Tak było i tym razem – miny mówią same za siebie – była moc, energia, dobra zabawa i… pyszne, darmowe BCAA dla każdego! W naszych klubach nigdy nie wieje nudą, uwielbiamy spotykać się z Wami, rozmawiać, organizować dni specjalne – zobaczcie, jak było tym razem!

Odpowiednia dieta i suplementacja to nieodłączny element w drodze do wymarzonej formy, jednak do osiągnięcia sukcesu potrzeba czegoś jeszcze. Brakującym ogniwem są… treningi! Systematyczna aktywność fizyczna, optymalny plan treningowy, fachowa pomoc trenerów – to klucz do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. My nie próżnujemy, tylko pomagamy Wam w drodze do osiągnięcia celów fitness. Nasi trenerzy z okazji dnia kultu masy mięśniowej dali Wam jasne wskazówki, jakie ćwiczenia wykonywać, aby zbudować masę mięśniową. Łapcie rady od profesjonalistów i biegiem na trening!

 

 

Mało dobrych rad? Łapcie kolejne! Wasza sylwetka Wam za to podziękuje!

Dzień kultu masy mięśniowej to nasza kolejna cegiełka w budowaniu Waszej potrzeby aktywności fizycznej, radości z treningów i osiąganych celów fitness. Dajecie nam całą masę pozytywnej energii do działania, a Wasze sukcesy napędzają nas do coraz to nowych inicjatyw! Śledźcie nasze poczynania i zerkajcie na zdjęcia! Takie dni lubimy najbardziej, klub pękał w szwach, klubowicze zaangażowani, trenerzy w pełnej gotowości, a shaker na pełnych obrotach przez cały dzień!

Dziękujemy, że byliście z nami!

Przybijamy także wielką piątkę naszemu partnerowi wydarzenia BODYPAK,

bez którego nie udałoby się nam świętować na całego:)

Dziękujemy!