Xtreme Fitness Gyms to prężnie rozwijająca się sieć klubów fitness, która na podbój rynku ruszyła w 2012 roku. Obecnie może pochwalić się kilkudziesięcioma lokalizacjami oraz dynamicznym wzrostem liczby klubów.

Sieć swój intensywny rozwój zawdzięcza m.in. unikalnemu modelowi biznesowemu, który został stworzony z myślą o skutecznym prowadzeniu klubów fitness. Aktualnie ten dedykowany i systematycznie udoskonalany model służy franczyzobiorcom jako tajna broń w prowadzeniu klubu i osiąganiu na tym polu biznesowego sukcesu.

Założyciel Xtreme Fitness Gyms prezentuje sposób na pewny biznes i wskazuje najlepszą drogę do zainwestowania pieniędzy. Biorąc pod uwagę systematyczny rozwój rynku, potencjał jest ogromny, podobnie jak szacowane zyski. CEO sieci zdradza, jakie są koszty inwestycji oraz ile można zarobić.

Ciekawi? Zobaczcie co ma do powiedzenia Łukasz Dojka, który od 20 lat działa w branży fitness i ma na swoim koncie imponujące osiągnięcia.

 

Warto dowiedzieć się więcej i wziąć udział w darmowej prezentacji franczyzowej, która stanowi kompendium wiedzy dotyczącej branży, modelu biznesowego i franczyzowego, szacowanych kosztów inwestycji, prognozowanych zysków. Niezobowiązująca prezentacja to pierwszy krok w stronę podjęcia ważnej decyzji biznesowej.
https://www.xtremefitness-franchise.pl/franczy…/prezentacja/

„Przekonaj się, że franczyza Xtreme Fitness Gyms to biznesowy strzał w dziesiątkę”.
Łukasz Dojka