Wielkie otwarcia to specjalność Xtreme Fitness Gyms!

Uroczyste przecięcie wstęgi to symboliczne uhonorowanie długich miesięcy wytężonej pracy. Priorytetem przygotowań jest satysfakcja klubowiczów oraz stworzenie im optymalnych warunków do osiągania swoich celów fitness.

Jesteście ciekawi, jak wygląda sam dzień wielkiego otwarcia? Spieszymy z informacjami – ostatnie godziny przygotowań należą zdecydowanie do gorących i niezwykle intensywnych!

 

Emocje sięgają zenitu!

Po kolei… Dzień zero wywołuje niesamowite emocje u franczyzobiorców, którzy otwierają swój klub (czasami pierwszy, czasami już kolejny) oraz właścicieli Xtreme Fitness Gyms! Najważniejsze osoby z teamu uczestniczą w otwarciach i czuwają, aby każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Są także realnym wsparciem dla nowych właścicieli oraz pokazują, że zaangażowanie organizatorów wydarzenia jest na najwyższym poziomie. Już od najwcześniejszych godzin „meldują” się w klubie i biorą wszystko pod lupę!

       

Ambasadorzy na pokładzie!

Wielkie otwarcia ściągają do klubów wielu gości oraz… gwiazd sportu! Każdorazowo nasi klubowicze mogą spotkać się ze światowej klasy ambasadorami Xtreme Fitness Gyms, którzy zapraszają do wspólnego treningu, wymiany zdań lub konkursów. Do tej pory kluby odwiedzili m.in. Paula Mocior, Piotr Piechowiak, Piotr Borecki, Anna Woźniakowska.

To niesamowita okazja do spotkania się z nimi oraz czerpania pełnymi garściami z ich wiedzy i doświadczenia.

Można także stanąć oko w oko, biceps w biceps i zmierzyć się z innymi w trakcie sportowych wyzwań, treningów, maratonów fitness i konkursów z nagrodami. Siła tylko czasami ma znaczenie, ale zawsze znaczenie ma pozytywna energia do zabawy! Gdzie konkursy, tam i nagrody. Dbamy, aby goście wielkiego otwarcia oprócz miłych wspomnień zabrali do domów także ciekawe nagrody, miłe upominki i przydatne gadżety.

  

Działamy z najlepszymi!

Dopisują także partnerzy wydarzenia, którzy dbają, aby goście byli odpowiednio ugoszczeni, zrelaksowani oraz mieli okazję do przetestowania ich usług zupełnie za darmo. Strefa piękna, zdrowia, mody czy urody przyciąga klubowiczów, którzy mogą zrelaksować się oraz skorzystać z chwili dla siebie. W dzień otwarcia już od świtu partnerzy przygotowują swoje stoiska i dokładają wszelkich starań, aby klubowicze byli odpowiednio „dopieszczeni”. Dbają o duszę, ciało i… podniebienia!

 

Czas na wielki finał!

Gdy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, goście zawitali do klubu, flesze błyskają, a kamerzyści uwieczniają każdą sekundę – pora na uroczyste przecięcie wstęgi! Ten moment jest jednym z kluczowych i wywołuje niesamowite emocje! Radość i satysfakcja sięga zenitu! Po przecięciu czerwonej wstęgi czas na słodki poczęstunek i fajerwerki! Tort z napisem Xtreme Fitness Gyms jest za każdym razem tak samo pyszny. Kto próbował, ten wie, wart jest nawet dodatkowych kalorii.

  

Otwarcie klubów to złożony proces i wiążą się z wytężoną pracą całego zespołu. Największą satysfakcją jest uśmiech klubowiczów oraz ich szczere zadowolenie z efektów naszej pracy! Niebawem kolejne otwarcia – bądźcie z nami!