Xtreme Fitness Gyms sukcesywnie realizuje dynamiczny plan ekspansji. W dniu wczorajszym odbyło się uroczyste otwarcie 23 klubu franczyzowej sieci – w Połońsku.
Branża Fitness pojawiła się z wizytą podczas wydarzenia.

Klub zlokalizowany jest przy ulicy Wyszygrodzkiej 59. Już podczas otwarcia cieszył się dużym zainteresowaniem społeczności lokalnej.
Wyposażony w nowoczesny sprzęt, m.in Panatta, Naomi Fitness Design, stanowi miejsce, w którym może zrobić kompleksowy trening nawet najbardziej wymagający klient. Klubowicze mają do dyspozycji zajęcia fitness, strefę cardio, strefę wolnego ciężaru a także strefę funkcjonalną. Osoby zaczynające swoja przygodę z siłownią mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanej kadry trenerów, którzy pomogą się wdrożyć w nowe miejsce a także osiągnąć założone cele.

Jak podkreśla CEO sieci Xtreme Fitness Gyms -Łukasz Dojka – receptą na sukces jest codzienna ciężka praca oraz stawianie sobie coraz wyższych celów.
Już wkrótce planują stać się największą siecią w Polsce, a także wyjść z ekspansją zagranicę. Dużym krokiem w rozwoju będzie uruchomienie aplikacji mobilnej dla klubowiczów, która jest konkurencyjna na rynku.

Już wkrótce na Portalu pojawi się wywiad z Łukaszem Dojką, na który już teraz serdecznie zapraszamy.