Wraz z dynamicznym rozwojem sieci Xtreme Fitness Gyms, franczyzowa sieć klubów fitness poszerza struktury. Do zespołu dołączył Marek Prusiński, posiadający międzynarodowe doświadczenie w branży fitness. W Xtreme Fitness Gyms będzie odpowiedzialny za dział trenerów personalnych. To ważny krok w rozwoju firmy, zważywszy na dalekosiężne plany, otwarcia 200 klubów fitness, a także ekspansji międzynarodowej.

Jak napisał Marek: 

Ekscytujące rzeczy przede mną. Rozpoczęcie współpracy z najszybciej rozwijającą się siecią franchisingowych siłowni w Polsce jako Head of Fitness w Xtreme Fitness Gyms. Obecnie 28 klubów i otwarcie nowego klubu praktycznie każdego miesiąca. Docelowo ma być najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce z ponad 200 klubami. Międzynarodowa ekspansja w drodze. To ogromna odpowiedzialność. Jestem niezwykle dumny z bycia częścią tej niesamowitej koncepcji biznesowej. Dziękuję za zaufanie. Zespół jest po prostu niesamowity.

Marek Prusiński -ponad 20-letnie międzynarodowe doświadczenie w branży Health & Fitness. Marek rozpoczynał swoją karierę zawodową w 1994 roku w Nowej Zelandii pracując przez 5 lat jako trener personalny oraz instruktor fitness, będąc jednych z pionierów zajęć LesMills. Jako Jatomi Group Head Of Fitness w Europie oraz w Azji współuczestniczył w otwarciu ponad 30 klubów, stworzył cały know-how działu fitness, zaprojektował przestrzenie treningowe, przeprowadził setki godzi szkoleniowych dla kadry fitness, managerskiej oraz sprzedażowej. Fitness Director w MarsSportif w Turcji to kolejne osiągnięcia: współuczestnictwo w otwarciu ponad 20 klubów oraz zbudowanie akademii szkoleniowej dla kadry trenerów personalnych. Kariera Marka to również Senior GM w FitnessFirst Kuala Lumpur, Malezja oraz Fitness Director na statkach turystycznych z bazą w Miami, USA. Marek to przede wszystkim ekspert specjalizujący się w tworzeniu strategii oraz rozwiązań modeli fitness klubów butikowych. Stworzył trzy odrębne kluby butikowe w Malezji specjalizujące się w grupowych zajęciach boksu oraz HIIT. Aktualnie właściciel firmy konsultingowej GRIT Laboratory  oferującej specjalistyczny wachlarz usług branży fitness zarówno dla indywidualnych właścicieli klubów fitness jak i dużych operatorów sieci fitness.