6 edycja targów FIWE Fitness Trade Show za nami! Jak było? Emocje sięgały zenitu, spotkania  owocowały nowymi relacjami biznesowymi, a zainteresowanie naszym modelem franczyzowym przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Działo się tak wiele, że przygotowaliśmy dla Was „targi w pigułce”!

Dzień pierwszy upłynął pod znakiem BIZNESU! Mieliśmy przyjemność gościć przy naszym stoisku wielu przedsiębiorców, osoby związane z branżą, ale także te, dla których branża fitness stanowi nowe pole działania – nawiązaliśmy obiecujące relacje biznesowe! Dziękujemy za odwiedziny i wiele cennych rozmów! Spotkania są kluczowe dla naszego modelu biznesowego, ponieważ biznes opiera się na relacjach –  my budujemy je codziennie!

Tego dnia odbyła się także debata CEO&Experts prowadzona przez założyciela sieci Xtreme Fitness – Łukasza Dojkę. Była to świetna okazja, aby nasz CEO podzielił się swoimi doświadczeniami, które zbierał podczas swojej kilkunastoletniej obecności w branży. Debata przebiegła wyjątkowo pomyślnie, a wystąpienie Łukasza Dojki jak zawsze jest dla nas powodem do dumy.

 

 

Także w sobotę Łukasz stanął na scenie, aby poprowadzić prezentację konferencji FIWE Investors pt. „Założenia i innowacje modelu franczyzowego Xtreme Fitness Gyms – najszybciej rozwijającej się sieci klubów fitness w Polsce.” Prelekcja była przysłowiową wisienką na torcie i przypieczętowała rosnące zainteresowanie naszym modelem franczyzowym. Jedno jest pewne – Łukasz Dojka, Łukasz Nowakowski oraz cały nasz team obecny na targach miał wyjątkową okazję do spotkania z ludźmi, którzy tworzą branżę lub już niebawem zamierzają być jej ważną częścią! Niedziela upłynęła natomiast pod znakiem spotkań z gwiazdami sportu i pasjonatami fitness. Chętni mogli także porozmawiać z założycielem Xtreme Fitness Gyms oraz z naszym CFO – nasze stoisko przeżyło prawdziwe „oblężenie”.

OKŁADKA ROKU!

Naszym ogromnym powodem do dumy jest niewątpliwie obecność Łukasza Dojki na okładce  premierowego wydania magazynu Branży Fitness! Ten prestiżowy magazyn dotyka kwestii bezpośrednio powiązanych ze sportem, biznesem, rynkiem fitness. Prawie 200 stron wartościowych treści, a wśród nich wywiad z Łukaszem Dojką, w którym opowiada o swojej drodze od sportowca do biznesmena, publikacja związana z franczyzą Xtreme Fitness Gyms i tym, dlaczego nasi franczyzobiorcy są skazani na sukces oraz wywiad z Pauliną Pietraszewską, managerem operacyjnym sieci, w którym opowiada o marketingu XXI wieku. Każda z tych publikacji to kompendium wiedzy, solidny bagaż doświadczeń i wiele cennych wskazówek. To pierwsze, roczne wydanie magazynu znajdzie się na honorowym miejscu w naszej biblioteczne i z pewnością nie będzie to ostatnia branżowa publikacja, w której Xtreme Fitness Gyms będzie grało pierwsze skrzypce!

 

Dzielimy się z Wami naszą relacją z targów, dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i cieszymy się na myśl o kolejnych spotkaniach.