Jeżeli masz dobry towar, pewną usługę lub świetny pomysł na biznes – podziel się nim z innymi! Właśnie tak myślimy i tak robimy! Nasz unikatowy model biznesowy jest sprawdzony, skuteczny i osiąga fenomenalne wyniki, dlatego śmiało rekomendujemy go innym i robimy wszystko, aby dowiedziało się o nim jak najwięcej osób. Targi branżowe, konferencje, debaty i spotkania indywidualne to doskonała okazja do pokazania, że znamy przepis na sukces w branży fitness. Znamy i nie boimy się mówić o nim głośno!

Miniony tydzień upłynął pod znakiem wyjazdów i promowania naszej franczyzy. Nasi liderzy pojawili się aż w dwóch miejscach, aby odbyć wiele spotkań i rozmów, które są kluczowe w celu zbudowania zaufania i prowadzenia biznesu. Wszyscy chętni mogli spotkać się z właścicielami sieci i skorzystać z ich wiedzy oraz doświadczenia, a także dowiedzieć się więcej o naszym modelu biznesowym.

MŚP – skuteczny biznes w pigułce

W miniony czwartek założyciel sieci – Łukasz Dojka, wziął udział w debacie dotyczącej funkcjonowania małych i średnich przedsiębiorstw podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw MŚP. Była to okazja do nakreślenia zasad funkcjonowania mniejszych przedsiębiorstw oraz rokowań dotyczących kierunku ich rozwoju. Podczas debaty padło wiele zaskakujących wniosków z ust założyciela sieci Xtreme Fitness, jak również innych specjalistów. Goście przysłuchujący się debacie mogli zapoznać się z możliwościami rozwoju oraz wyzwaniami, jakie stoją lub niebawem staną przed przedsiębiorcami.

O tym, jak było, możecie przekonać się zerkając na naszą relację z wydarzenia!

Targi Franczyza – nie mogło nas tam nie być!

Prosto z Kongresu MŚP Łukasz Dojka wyruszył w drogę do Warszawy. Połączył tam siły z Łukaszem Nowakowskim, aby zaprezentować model franczyzowy w centralnej Polsce – podczas Targów Franczyza w Pałacu Nauki i Kultury. Od 17 do 19 października nasz CEO i CFO tłumaczyli, dlaczego warto zainwestować w kluby fitness pod marką Xtreme Fitness Gyms. Odbyły się dwie prezentacje franczyzowe oraz wiele spotkań indywidualnych. Były to kolejne dwa intensywne dni, które zaowocowały nowymi relacjami biznesowymi. Otwarcie własnej firmy to nie lada wyzwanie, ale otwarcie firmy pod skrzydłami Xtreme Fitness to wyzwanie, które zaprocentuje! Właśnie z takim przekazem nasi przedstawiciele spotykali się z potencjalnymi inwestorami, ponieważ chcą, aby mieli oni pewność, że ich inwestycja nie będzie przypadkowa.

Jak było podczas tego wydarzenia? Zobaczcie sami!

 

Wyjazdy, spotkania, prelekcje – nasi liderzy będąc wśród ludzi są w swoim żywiole. Z czego to wynika? Z pewności produktu, jaki prezentują! Jakość modelu franczyzowego, jego pionierstwo i przez lata wypracowywane oraz sprawdzone  mechanizmy działania – to wszystko sprawia, że promowanie tego modelu jest po pierwsze dziecinnie łatwe, a po drugie skuteczne! Na jakościowy i pewny produkt zawsze znajdą się nabywcy, dlatego kolejne lokalizacje już niebawem pojawią się na naszej mapie!