Rok 2019 był dla sieci rokiem przełomowym, ale to rok 2020 przyniesie kolejne spektakularne osiągnięcia, jeszcze ambitniejsze wyzwania i plany do zrealizowania. Tym, co wyróżnia sieć, jest nieustanny progres, który odbywa się na każdym polu działalności Xtreme Fitness Gyms.

Rekordowa liczba otwarć!
31 otwartych klubów to dopiero początek. Wypracowany model franczyzowy, skuteczne zarządzanie siecią, inwestowanie w rozwój, szkolenia, personel – to wszystko procentuje. Rok 2020 sieć planuje zakończyć z 50 klubami na koncie, tym samym stając się wiodącą siecią klubów fitness w Polsce. Jak sprawią, aby ich plany zostały zrealizowane? Przede wszystkim „nie gadają-działają”. Jedna z wartości sieci określa to, w jaki sposób ona funkcjonuje. Liderzy i pracownicy sieci widzą możliwość rozwoju i nieustannie do niego dążą, tym samy podpisywane są nowe umowy na wynajem lokali i kolejne umowy franczyzowe. Terminarz planowanych otwarć pęka w szwach, a my już cieszymy się na myśl o hucznych otwarciach! Jakie nowe miejscowości zyskają najlepszy klub w mieście? O tym będziemy informować Was na bieżąco!

Team rośnie w siłę!
Xtreme Fitness Gyms to nie tylko miejsce przyjazne klubowiczom, to także pracodawca wyjątkowo chętnie wybierany przez pracowników. W 2020 roku sieć planuje zatrudnić kilkudziesięciu nowych specjalistów, tym samy zdwajając liczbę osób pracujących w head office oraz w klubach. Zapotrzebowanie na nowych pracowników jest wynikiem intensywnego rozwoju sieci oraz otwierania kolejnych lokalizacji. Każdy pracownik zaangażowany w życie Xtreme Fitness Gyms (wartość nr 3 sieci) to krok w stronę rozwoju marki oraz wartość dodana dla klubowiczów i franczyzobiorców.

Flagowe projekty
Najbliższe 12 miesięcy to także nowe projekty, którymi Xtreme Fitness zaskoczy swoich klubowiczów oraz pracowników. Przełomem zdecydowanie okaże się aplikacja Xtreme App, która będzie darmowa dla każdego klubowicza i stanowić będzie krok milowy w kierunku osiągnięcia celów fitness. Aplikacja to ponad 500 dostępnych ćwiczeń, gotowe plany treningowe dostosowane do zaawansowania ćwiczącego, rankingi, program afiliacyjny i wiele dodatkowych funkcji, które sprawią, że trenowanie będzie jeszcze bardziej efektywne – dla każdego! Drugim flagowym projektem będzie platforma e-learningowa, która służyć będzie podnoszeniu kompetencji pracowników. Sieć cechuje nieustanny progres, dlatego wdraża w życie narzędzia, które ułatwią dostęp do wysokiej jakości materiałów szkoleniowych.

Rok 2020 w Xtreme Fitness Gyms zapowiada się wyjątkowo intensywnie. Plany są ambitne, podobnie jak wizja, misja i wartości sieci, ale co ważniejsze, są systematycznie realizowane i wdrażane w życie. Na tym polega sukces sieci!