Aplikacja XtremeApp – nadchodzi rewolucja w branży fitness!

Rok 2020 zdecydowanie należeć będzie do Xtreme Fitness Gyms, a wszystko za sprawą flagowych projektów, jakie już niebawem ujrzą światło dzienne i zrewolucjonizują trening klubowiczów sieci!

Aplikacja na horyzoncie

Już ostatnie kroki dzielą nas od wystartowania aplikacji XtremeApp, która stanie się przełomem w branży. Tak ważne wydarzenie zostało poprzedzone długimi miesiącami prac nad aplikacją, fazą testów oraz wprowadzaniem nowych funkcjonalności, a wszystko po to, aby efekt finalny był niesamowity! Klubowicze sieci otrzymają ogromną wartość dodaną w postaci aplikacji zupełnie za darmo! Każdy klubowicz Xtreme Fitness Gyms będzie mógł pobrać aplikację i korzystać z niej podczas treningów, być częścią wyjątkowej społeczności Xtreme oraz… czerpać z tego korzyści! TAK, aplikacja oprócz tego, że jest za darmo, posiada także program afiliacyjny, który pozwoli gromadzić punkty (np. za wykonane treningi), aby później móc np. opłacić nimi karnet! Dodatkowa mobilizacja do aktywności fizycznej przerodzi się więc w szybszą realizację celów fitness.

Przydatne narzędzie

Aplikacja zawierać będziesz szereg funkcjonalności, które pokocha każdy klubowicz Xtreme. Dlaczego? Przede wszystkim sprawi, że klubowicz zyska profesjonalną pomoc w dążeniu do swojego celu fitness, niezależnie od stopnia swojego zaawansowania. Każdy będzie mógł korzystać planów treningowych  dopasowanych do jego możliwości, tworzyć własne, wybierać spośród ponad 500 dostępnych ćwiczeń. Ćwiczenia  będą opisane i z wizualizowane, co bez wątpienia stanowi duży plus dla osób początkujących. Zestaw dostępnych ćwiczeń będzie systematycznie powiększany, tym samym możliwości treningowe będą wręcz nieograniczone!

W drodze do osiągnięcia swojego celu fitness ważny jest także monitoring efektów. Aplikacja także tutaj wychodzi naprzeciw potrzebom swoich użytkowników! Każdy klubowicz będzie mógł monitorować trening, otrzymywać statystyki z progresu względem swoich celów czy otrzymywać odznaki za ilość treningów czy ich regularność. Dodatkowo będzie on mógł pochwalić się swoimi osiągnięciami w rankingach i z przyjemnością piąć się coraz wyżej!

Oprócz ogromnych możliwości treningowych poprzez aplikację będzie można także obsługiwać swój karnet, zapisywać się na zajęcia czy polecać klub swoim znajomym. Dodatkową niespodzianką będą globalne wyzwania, które zmotywują do treningów, będą budować więzi i dadzą sporą dawkę dobrej zabawy!

Takiego narzędzia jeszcze nie było!

Aplikacja XtremeApp zdecydowanie okaże się przełomem i zrewolucjonizuje życie i trening klubowiczów Xtreme Fitness. Warto być częścią społeczności Xtreme i korzystać z narzędzi, jakie oferuje sieć. Premiera aplikacji już niebawem – o wielkim starcie będziemy informować Was na bieżąco!