Jesteśmy specjalistami w otwieraniu wyjątkowych klubów i organizacji hucznych otwarć, na których mamy przyjemność gościć naszych zacnych gości i wspaniałych klubowiczów! Jak było tym razem? Spieszymy z relacją!

Goście dopisali!
Otwarcia to przede wszystkim ludzie! To nasi goście decydują o tym, że każde otwarcie jest takie wyjątkowe! Niesamowite spotkania, wspólne treningi, rozmowy, wzajemna motywacja – to właśnie dzięki wszystkim osobom biorącym udział w otwarciach, każde z nich jest inne i niezapomniane. Tak było i tym razem!
Partnerzy wydarzenia
Nasi partnerzy wydarzenia zadbali, aby odwiedzający klub byli dopieszczeni kulinarnie, oczywiście fit przekąskami, zrelaksowani dzięki przyjemnym zabiegom pielęgnacyjnym i masażom oraz mieli całą masę pozytywnej energii! Byli z nami: BODYPAK, Slim Catering, Madame Perfect Gabinet Kosmetyczny, TORYLOVE, YASUMI – dziękujemy!
Ruch to zdrowie i dobry humor!
Nic tak nie wprawia w dobry nastrój jak aktywność fizyczna, dlatego wspólne treningi to obowiązkowy punkt otwarcia każdego klubu! Tym razem gościliśmy Piotra Piechowiaka i Andrzeja Kołodziejczyka, którzy zadbali o formę odwiedzających wraz z założycielem sieci – Łukaszem Dojką. Był moc, energia i solidne treningi, z taką ekipą nie ma mowy o „siedzeniu na ławce”!
Oczywiście nie mogło zabraknąć także prawdziwej legendy – Roberta Piotrkowicza, który podczas seminarium dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. Spotkanie z kilkukrotnym Mistrzem Świata w kulturystyce to nie lada okazja dla każdego fana sportu.
Klubowicze mogli także wziąć udział w maratonach zajęć fitness i sprawdzić swoje siły podczas nie lada sportowych wyzwań. Energii dodawał niezastąpiony Dj Kosti, który wie, że odpowiednia muzyka to często klucz do sukcesu w trakcie treningów.
Ważne momenty
Oczywiście nie obyło się bez emocji, wzruszeń i gratulacji. Uroczyste przecięcie wstęgi to zawsze moment przełomowy, w którym oficjalnie możemy świętować niewątpliwy sukces, jakim jest otwarcie kolejnego klubu. Każdy klub przybliża nas do realizacji naszej wizji – stać się najbardziej rozpoznawalną marką klubów fitness w Polsce.

Śrem zyskał najlepszy klub w mieście, klimatyczny, z rewelacyjnym sprzętem renomowanych marek, natomiast sieć zyskała kolejnych wspaniałych klubowiczów, którzy wspólnie z nami stawiają na aktywność i zdrowy tryb życia.