Sieć Xtreme Fitness Gyms przechodzi prawdziwą rewolucję! Z każdym miesiącem nowych klubów przybywa, a nasi franczyzobiorcy cieszą się własnym klubem fitness, który w naszym modelu franczyzowym rozwija skrzydła.

Nie poprzestajemy w działaniach, ponieważ nie tylko cechuje nas nieustanny progres, ale także czerpiemy satysfakcję z każdej nowej lokalizacji, w której możemy dać klubowiczom najlepszy klub w mieście! Starania szeregu specjalistów zaowocowały dostępnością kilkunastu nowych lokalizacji, w których potencjalni franczyzobiorcy mogą założyć swój klub fitness. Mapa pokazuje, że docieramy w coraz odleglejsze zakątki kraju i niebawem nasza wizja będzie faktem, staniemy się najbardziej rozpoznawalną marką klubów fitness w Polsce.
Każdy zainteresowany naszym modelem franczyzowym może wybrać swoją preferowaną, dostępną lokalizację, mając pewności, że została ona poddana dogłębnej analizie i jest idealnym miejsce na klub Xtreme Fitness Gyms.

Podjęcie decyzji o wyborze modelu franczyzowego jest kluczowym elementem. W Xtreme Fitness Gyms pomagamy w jej podjęciu podczas comiesięcznych prezentacji franczyzowych, które wprowadzają w branżę fitness oraz dają szeroki podgląd na nasz model franczyzowy.

Nie wiesz, czy ten biznes jest dla Ciebie? A może poszukujesz najskuteczniejszego modelu franczyzowego? Zapraszamy na prezentację franczyzową, od której wszystko może się zacząć!

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!
https://www.xtremefitness-franchise.pl/franczyza/kontakt/