21-23 lutego – już niecały miesiąc dzieli nas od niesamowitych zawodów sylwetkowych! NPC Worldwide Poland niebawem stanie się faktem!

Z zapartym tchem obserwujemy przygotowania do zawodów i bierzemy w nich czynny udział jako strategiczny partner wydarzenia! Czego możecie się spodziewać podczas największego wydarzenia w sportach sylwetkowych w 2020 roku w Polsce? Naprawdę wielu niesamowitych przeżyć!

Jedną z niewątpliwych atrakcji będą targi branżowe, rzesza wystawców będzie prezentować swoje produkty i usługi, a wszystko po to, aby odwiedzający poznali nowości, które pojawiły się w branży lub sięgnęli po sprawdzone produkty i rozwiązania. Wszystko pod jednym dachem i na wyciągnięcie ręki.

Kulminacyjnymi punktami wydarzenia będą aż cztery prestiżowe konkursy w kulturystyce i fitness Federacji NPC Worldwide & IFBB Professional League. Odbędą się:
1. Debiuty w Kulturystyce i Fitness
2. Mistrzostwa Polski w Sportach Sylwetkowych
3. Bitwa o Olimpię
4. International Xtreme Fitness Challenge – IFBB PRO Qualifier

Każdy z konkursów to szansa na prestiż, zaistnienie w branży, nominacja do kolejnych konkursów oraz cenne nagrody! Nie ma wątpliwości, że zaangażowanie uczestników będzie ogromne, dlatego z niecierpliwością oczekujemy nadejścia tego niesamowitego wydarzenia!