W Xtreme Fitness Tarnów Błonie, 12 lutego, odbyła się oficjalna premiera aplikacji mobilnej XtremeApp, wydanej przez sieć klubów Xtreme Fitness Gyms. Nowe narzędzie rewolucjonizuje treningi klubowiczów i jest kolejny krokiem sieci w budowaniu najlepszej społeczności fitness w Polsce i na świecie.

Każdy klubowicz Xtreme Fitness Gyms może bezpłatnie pobrać aplikację, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Po zainstalowaniu na swoim telefonie otrzymuje bezpłatny dostęp do bazy kilkuset ćwiczeń, gotowych planów treningowych, które dostosowane są do stopnia zaawansowania trenującego. To jednak nie wszystko, aplikacja umożliwia tworzenie własnych planów treningowych, kontrolę postępów i wyznaczanie celów.

Praca nad aplikacją XtremeApp trwała przez ostatnie 12 miesięcy i była ogromnym wyzwaniem dla całego zespołu. W mediach lokalnych i branżowych pojawiło się wiele materiałów, w których możecie zobaczyć, jak wyglądała nasza konferencja i dowiedzieć się nieco więcej o naszym nowym projekcie!

Dziękujemy wszystkim za obecność i za pozytywne przyjęcie aplikacji XtremeApp!

Media lokalne:

XTREMEAPP – najlepsza treningowa aplikacja w Polsce

 

Materiał zrealizowany przez: https://starnowa.tv/

https://www.facebook.com/watch/?v=193269951879116

Materiał zrealizowany przez: www.nocnytarnow.pl

O rewolucji w branży fitness….

STUDIO KADR….Konferencja prasowa w XTREME FITNESS GYMS w Tarnowie, na temat rewolucji w branży fitnes, czyli o premierze aplikacji mobilnej XtremeApp, wydanej przez sieć klubów Xtreme Fitness Gyms. W części pierwszej relacji filmowej o apilkacji mówi Łukasz Dojka – prelegent, doradca, ekspert, wielokrotnie nagradzany i wyróżniany za osiągnięcia sportowe i biznesowe. W części drugiej prezentujemy praktyczne wykorzystanie aplikacji podczas treningu.Autor: Lidia JaźwińskaCała relacja na portalu:www.niezaleznyserwiskadr.com.pl,https://bit.ly/2OOSqID

Opublikowany przez Niezależny Serwis Informacyjny KADR Środa, 12 lutego 2020

Materiał zrealizowany przez: http://www.niezaleznyserwiskadr.com.pl/

https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/5022,fitness-z-telefonem-tarnowianie-wymyslili-aplikacje-ktora-ma-zrewolucjonizowac-treningi?fbclid=IwAR20LoKvMayqEfePxi4Q3CM3EQ_FjwKmoMnMmRlXYr4CZ_yXmKIIxi22sh8

Materiał zrealizowany przez: www.tarnowska.tv

 

Media branżowe:

Aplikacja Xtreme App wystartowała. Czy zrewolucjonizują polski rynek

 

Jesteśmy dumni, że tworzymy branżę fitness, a przede wszystkim pomagamy klubowiczom w osiągnięciu ich celów fitness! Budujemy najlepszą społeczność fitness na świecie!