Sieć Xtreme Fitness Gyms, licząca kilkadziesiąt klubów na terenie całej Polski, zapowiedziała kolejne otwarcia. Do końca roku powstanie około 12 nowych klubów. Osoby zainteresowane dołączeniem do sieci w ramach franczyzy, mogą łatwo zapoznać się z warunkami, uczestnicząc w prezentacji online.

Trudny okres letargu, w jakim znalazła się branża fitness z powodu pandemii, nie wpłynął negatywnie na Xtreme Fitness Gyms, bowiem już 1 sierpnia sieć otworzy 33. klub w Dębicy.

– Frekwencja w klubach z dnia na dzień wzrasta, co jest dowodem na to, że społeczeństwo jest głodne treningów, które wpływają korzystnie nie tylko na sylwetkę, ale uwalniają od negatywnych emocji, pozwalają pozbyć się stresów i co dziś najważniejsze, pomagają zachować dobre zdrowie, wpływając na poprawę odporności. Chcemy stworzyć jak najwięcej miejsc, w których powyższe cele będą możliwe do osiągnięcia, dlatego kolejnych kilkanaście klubów jest już na naszej liście – mówi Łukasz Dojka, założyciel sieci.

Spokojni o swoją sportową przyszłość i dobre zdrowie mogą być również mieszkańcy Zabrza, Wodzisławia Śląskiego, Tych oraz Krosna, gdzie jeszcze w tym roku otworzą się kolejne kluby sieci.

Narastająca świadomość tego, jak ważną rolę odgrywa na co dzień zdrowy styl życia, sprzyja powstawaniu kompleksowych klubów fitness. Również innowacyjne strefy treningowe, edukacyjne narzędzia technologiczne, motywujący program afiliacyjny czy możliwość integracji poprzez grywalizację, sprawiają, że chętnych do ćwiczeń w Xtreme Fitness przybywa, a potencjalnych franczyzobiorców, zainteresowanych współpracą jest coraz więcej.

Model franczyzowy Xtreme Fitness Gyms nie pozostawia wątpliwości, że inwestycja w własny klub to trafna decyzja biznesowa oraz szansa na posiadanie własnego biznesu bez obaw o nieznajomość branży, zmieniających się trendów oraz zasad efektywnego prowadzenie klubu.

Na uwagę zasługuje wsparcie, jakim franczyzobiorca otoczony jeszcze przed podpisaniem umowy, a później przez cały okres jej trwania. Działając według procedur, procesów i wytycznych oraz podnosząc swoje kompetencje w trakcie szeregu zaplanowanych przez sieć szkoleń, będzie w stanie prężnie i skutecznie zarządzać własnym klubem.

Zainteresowani otwarciem własnego klubu mogą z łatwością zapoznać się z modelem franczyzowym oraz warunkami, biorąc udział w prezentacji franczyzowej, podzielonej na dwa etapy.

Pierwszym jest webinar we czwartek, 16 lipca o godz. 20:00 lub sobotę, 18 lipca o godz. 11:00. W drugim etapie, uczestnicy prezentacji online będą zaproszeni do siedziby w Tarnowie.

Zapisy na: www.xtremefitness-franchise.pl