Do kolejnej prezentacji franczyzowej pozostało:

0
DNI
0
GODZIN
0
MINUT
0
SEKUND


Prezentacja Online

Najbliższa prezentacja:
20 maja 20:00 / 22 maja 11:00

Dlaczego Xtreme Fitness Gyms Franchise?

Unikalny system GYMos

Zarządzanie klubem staje się prostsze, dzięki unikalnemu systemowi szkoleń i zaawansowanemu oprogramowaniu.

Rozwój

Branża fitness jest jedną z najszybciej rozwijających się i najlepiej rokujących branż w Polsce.

Lokal i terytorium

Struktura i procesy minimalizują koszty prowadzenia lokalu, dzięki czemu nasze kluby sprawdzają się zarówno w dużych, jak i mniejszych miejscowościach.

0
Klubów
0
Miasta
0
Nowych lokalizacji
0
Lat doświadczenia

Dołącz do najszybciej rozwijającej się sieci w Polsce!

LIDER JAKOŚCI

Dla modelu franczyzowego w prestiżowym konkursie “Diamenty Branży Fitness2019”.

SPRAWDZONA STRUKTURA KLUBÓW

Xtreme Fitness Gyms

Xtreme Fitness Gyms to dynamicznie rozwijająca się sieć klubów fitness, która powstała w 2012 roku.

Pasja do sportu oraz determinacja w dążeniu do celu zaprowadziły nas do punktu, w którym jesteśmy teraz, a nasze ambicje i konsekwencja w działaniu sprawiają, że pniemy się coraz wyżej i osiągamy wszystko to, do czego wspólnymi siłami dążymy.

Drobiazgowa analiza lokalnego rynku i stworzenie klubu szytego na miarę pozwala zachować niskie koszty utrzymania. Kluby charakteryzują się maksymalnym wykorzystaniem każdego metra kwadratowego powierzchni oraz odpowiednio dobranym sprzętem umożliwiającym klientom osiąganie ich sportowych celów.

W naszej działalności duży nacisk kładziemy na “value for money” czyli wartość produktu w porównaniu do ceny oraz atmosferę i obsługę klienta, dzięki czemu zachowujemy niską cenę karnetów, przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi oraz standardu w klubie.

Dołącz do najszybciej rozwijającej się sieci w Polsce!

CO WYRÓŻNIA XTREME FITNESS GYMS FRANCHISE?

ZARABIAJ JUŻ W MOMENCIE OTWARCIA KLUBU

Struktura naszych karnetów, wynegocjowane warunki czynszu oraz sprawdzone kampanie przedsprzedaży stacjonarnej, oraz online pozwolą Twojemu klubowi generować zysk już w momencie otwarcia klubu.

WSPARCIE

Xtreme Fitness Gyms wyróżnia się tym, że nasi konsultanci oraz dyrektorzy franczyzowi są ekspertami przede wszystkim na Polskim rynku. Jesteśmy z Tobą zaangażowani od samego początku. Oferujemy pomoc zarówno przed otwarciem klubu, jak i w późniejszych etapach jego prowadzenia.

ZARABIAJ JUŻ W MOMENCIE OTWARCIA KLUBU

Jak działamy w Xtreme Fitness Gyms Franchise?

Przed otwarciem klubu

Xtreme Fitness Gyms
Nasi eksperci pomogą Ci znaleźć lokal spełniający wszystkie nasze standardy w atrakcyjnej lokalizacji lub pomogą ci w analizie i ocenie wyszukanej przez ciebie lokalizacji. Bierzemy pod uwagę wszystkie istotne czynniki niezbędne aby lokal nadawał się do prowadzenia klubu.

Nasza struktura klubów oraz standardy wykończenia nie tylko pozwolą Ci być częścią coraz większej sieci klubów fitness ale również minimalizować koszty inwestycji dzięki możliwości korzystania ze wszystkich wynegocjowanych przez nas rabatów.

Dołączenie do większego, dobrze prosperującego biznesu wiąże się z ogromnymi korzyściami pod względem minimalizowania i kontroli kosztów. Nasi eksperci będą aktywnie z Tobą współpracować przy negocjowaniu warunków oraz stawek czynszu w celu znacznego ułatwienia tego procesu.

Z naszym doświadczeniem oraz sprawdzonym biznes planem dowiesz się dokładnie ile będzie kosztowała Cię cała inwestycja, ile wyniesie wkład własny, jakie będziesz ponosić koszty prowadzenia klubu po otwarciu oraz jakie będą planowane dochody.

Pomożemy Ci w nadzorowaniu prac wykończeniowych lokalu, aby spełniał on wszystkie nasze standardy oraz w monitorowaniu ponoszonych wydatków.

Nasi konsultanci pomogą Ci w rozpoznaniu lokalnego rynku, przeprowadzą dokładną analizę oferty konkurencji w celu opracowania struktury karnetów w taki sposób aby Twój klub był lepszy i tańszy.

Pomożemy Ci w wyznaczeniu celów marketingowych Twojego biznesu oraz strategii osiągania tych celów poprzez opracowanie szczegółowego planu marketingowego.

Nasze długoletnie doświadczenie oraz obecność na rynku Polskim i zagranicznym pozwoliły nam zdobyć znakomite kontakty w branży fitness co umożliwia nam zakup sprzętu po bardzo niskich cenach. Każdy franczyzobiorca otrzymuje wynegocjowane przez nas rabaty co obniża koszty inwestycji.

Nasz plan szkoleniowy przygotuje Ciebie oraz twój personel do otwarcia klubu według naszych standardów. Oferujemy regularne szkolenia personelu będące skutecznym narzędziem w procesie zdobywania przewagi konkurencyjnej na rynku, co gwarantuje prosperowanie klubu na najwyższym poziomie.

Nasze kampanie przedsprzedażowe organizowane są już kilka miesięcy przed otwarciem klubu. Pozwala nam to na rozpromowanie klubu jeszcze przed jego otwarciem. Uruchomienie sprzedaży online oraz stoiska przedsprzedaży pozwolą Wam generować zyski już w momencie otwarcia klubu.

Dołącz do najszybciej rozwijającej się sieci w Polsce!

PO OTWARCIU KLUBU

Przydzielamy każdemu partnerowi opiekuna franczyzowego, który jest pierwszym kontaktem wspomagającym bieżącą działalność klubu.

Każdy partner bierze udział w regularnych kampaniach marketingowych organizowanych przez Centralne Biuro Marketingowe, będziesz regularnie informowany o planowanych działaniach, a główne materiały marketingowe zostaną dostarczone przez centralę.

W celu zwiększenia efektywności zarządzania sprzedażą oraz wymiany doświadczeń i stosowanych praktyk regularnie organizowane są spotkania menadżerów i właścicieli klubów. 

Dla zwiększenia efektywności działania Twojego biznesu i jego konkurencyjności na rynku będziemy przeprowadzać regularne szkolenia personelu. Oferujemy szkolenia niezbędne do rozpoczęcia pracy jak i szkolenia przeprowadzone w celu podwyższenia kwalifikacji oraz wzrostu motywacji Twoich pracowników.

NASZE KLUBY

Skontaktuj się

Adres:

ul. Błonie 2, Tarnów
33-100 Tarnów

Dane kontaktowe:

Telefon : +48 886 330 320
Email : info@xtremefitness-franchise.pl

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ